Friday, December 31

Słów kilka o najbardziej intensywnym roku mojego życia...

Taki rok mi się już chyba nie powtórzy. Dobry, bardzo dobry, świetny rok. Pełen szczęścia i wzruszeń. Pełen miłości. Można powiedzieć, że wszystkie plany (przynajmniej te w ostatecznej wersji :) zostały zrealizowane, wszystkie marzenia się spełniły. I jak tu prosić o kolejną porcję szcześcia na kolejny rok? Nie wiem, ale poproszę :) 2010 r. zapamiętam jako rok dwóch WIELKICH zmian. Urodziłam zdrową, śliczną córeczkę =D Kiedyś nie sądziłam, że urodzenie dziecka można nazwać sukcesem. Ale dziś wiem jak bardzo się myliłam. Dziś każdy jej mały kroczek jest również moim kroczkiem, a każdy "pierwszy raz" moim pierwszym razem. Wiecie ile to jest sukcesów rocznie?!:) Dzień przed urodzeniem Ninki wieczorem dostałam jeden z najmilszych telefonów od ostatnich sześciu lat (tyle trwały moje studia, a telefon od mojego taty, że praktycznie na 100% się dostałam, był właśnie niespełna 6 lat wcześniej :). Dzwonił mój przyjaciel z informacją, że zdałam ostatni egzamin i skończyłam studia :) Marzyłam o tej chwili tyle lat i byłam ogromnie usatysfakcjonowana, przeszczęśliwa :) 
Ale było też wiele innych cudownych chwil. Moi dziadkowie obchodzili 50. rocznicę ślubu, a dwie bardzo bliskie mi pary zaczęły swoją wspólną drogę do tej pięknej rocznicy. Mój mąż awansował w pracy, a mama i siostra obroniły prace dyplomowe. Ja natomiast zaczęłam pisać bloga - dzięki temu poznałam wiele fantastycznych osób :)
I tak dziś kończy się rok 2010, a ja jestem mamą i lekarzem weterynarii. I jestem szczęśliwa. I każdemu z Was życzę, żeby ten nowy 2011 r. był dla Was conajmniej tak łaskawy jak dla mnie ten mijający. A dla siebie i swoich najbliższych proszę tylko (albo aż), zeby nas to szczęście nie opuściło =)


SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU!!!

9 comments:

 1. Faktycznie wspaniały ten Twój, Wasz, mijający rok :) Z całego serca życzę Tobie Karolino i Twoim najbliższym oby nadchodzący Nowy Rok był równie wspaniały jak ten mijający:)

  ReplyDelete
 2. Faktycznie, rok wspaniały :) Oby więcej takich, a nawet lepszych! Szczęśliwego Nowego Roku Tobie Karolino i całej Twojej Rodzinie.

  ReplyDelete
 3. Gratuluje udanego roku. Mój taki szczęśliwy nie był ale mam nadzieję, że kolejny będzie bardziej pomyślny. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku

  ReplyDelete
 4. Gratuluję wspaniałego roku i życzę Ci cudownie spokojnego, pełnego kulinarnych doznań i spełnionych marzeń roku 2011 :)

  ReplyDelete
 5. gratulację, życzę jeszcze wspanialszego roku :)

  ReplyDelete
 6. Faktycznie cudowny rok - teraz życzę odpoczynku i szansy, by spokojnie obserwować Twoją rosnącą córeczkę :)
  Swoją drogą, daliście jej pięknie na imię!

  ReplyDelete
 7. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!!!
  duzo radosci i milosci kazdego dnia:)

  ReplyDelete
 8. Dziękuję wszyskim za piękne życzenia - mam nadzieję, że uda się je wcielić w życie :)

  ReplyDelete
 9. Trochę późno, ale też życzę wszystkiego dobrego :)
  Mój "zeszły" rok na pewno wiele mnie nauczył, zwłaszcza o mnie samej. Zapamiętam go z pewnością, bo choć wydarzyło się kilka przykrych momentów, to przekonałam się, że "dam radę" i że zawsze, ale to zawsze trzeba wierzyć w siebie i dążyć do marzeń, o czymkolwiek by się nie marzyło. I że.. w końcu się układa, a to co bolało, boleć przestaje i wtedy odkrywa się wszystko na nowo, w cieplejszych i prawdziwych barwach :)
  P.S. ładnie tu u Ciebie!

  ReplyDelete

Bardzo mi będzie miło jeśli zostawisz komentarz :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam :)

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...