Wednesday, December 29

I po Świętach - Prezenty :)

Aniołek Ninki
Co roku Święta są zbyt krótkie - taki już ich urok, żeby na nie cierpliwie czekać, choć kończą się tak szybko :) Ale za chwilkę Sylwester i Nowy Rok, więc świętowania nam nie zabraknie :) Jak się domyślacie jako młodzi rodzice spędzamy Sylwestra w domu (w tzw. "Pierzynkowie" =) razem z N. (można by powiedzieć, że już drugi raz w takim gronie, ale rok temu N. sobie grzecznie siedziała w brzuszku =). A przywieźliśmy tyle jedzenia, że aż do 31.12 nie gotuję - tylko odgrzewam ;p

Ale nie o planach miało dziś być, a o prezentach :) Nie będę tu pokazywała wszystkich wspaniałości jakie dostaliśmy, niestety N. przywiozła również katar :/ tylko dwa szczególne upominki :) Na początek kulinarnie - taką oto cudowną książkę kucharską podarował mi mój mąż :) 

http://www.gotujzsercem.pl/
Fantastyczne potrawy - niektóre przepisy bardzo proste, a niektóre dania raczej (jak dla mnie) do zjedzenia w restauracji (np. homar), ale wszystkie pięknie sfotografowane i dokładnie opisane. A to co w tej publikacji najważniejsze to szczytny cel, na który zostają przekazane pieniądze ze sprzedaży. 


A teraz mi pozazdrościcie ;) Zobaczcie jakiego pięknego i super pomysłowego Aniołka dostałam od Gosi !!!:) Gosiu bardzo, bardzo DZIĘKUJĘ - Aniołek (na razie bezimienny, choć może powinien nosić imię swojego twórcy?:) będzie sobie wisiał w kuchni i pilnował, żeby się coś nie przypaliło :)


Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie świąteczne życzenia :) Miłego wieczoru życzę :)

3 comments:

 1. książka fajna sprawa ale ten aniołek? nieziemski. jest piękny, super prezent, ja się pochwalę, że też obdarowałam rodzinę aniołkami, zrobiłam ich 6 :)

  ReplyDelete
 2. Ja co roku Mamie funduję jakiegoś aniołka:)
  Co do ksiązki, dla mnie książka kulinarna, o ile jeszcze takiej nie posiadam, zwsze jest udanym prezentem. Tym razem jednak dostałam coś innego:)Pozdrawiam serdecznie!

  ReplyDelete
 3. piękne prezenty...
  widac, że od serca.

  ReplyDelete

Bardzo mi będzie miło jeśli zostawisz komentarz :) Serdecznie pozdrawiam i zapraszam :)

Note: Only a member of this blog may post a comment.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...